Yeşilyurt Profilo Servisi

Yeşilyurt Profilo Servisi

Yeşilyurt Profilo Servisi Siz değerli müşterilerimizin evlerinde kullandığı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer Profilo marka eşyalarınızla ilgili çeşitli tamirat ile onarım, iç bakım, dış bakım, motor bakımı, yüzeysel kozmetik bakım gibi birçok tamir konusunda sizlere yardımcı olan bir Profilo servisidir. Personel bakımından zengin, nitelikli, yetenekli, alanına hâkim Yeşilyurt Profilo Servisi sizlere tam gaz hizmet vermeye devam ediyor. Sizlere hizmette sınır tanımıyoruz. Evde kullandığınız tüm Profilo marka cihazları bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Profilo marka cihazının bazen kullanım ömrünü azaltan sebepler olabilir. Bizlere getirdiğinizde bu sebebi bizler buluyoruz ve sizlerin de onayını alarak çalışmalara başlıyoruz. Sizlere güven teminatıyla çalışan Yeşilyurt Profilo Servisi önceliği sizin sağlığınız olarak gördüğü için tarayıcınız aracılığıyla web sitemize girerek, telefon numaramızı tuşlayarak servislerimize gelmeden temastan kaçınacak şekilde sağlığınızı da düşünerek arayabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Yeşilyurt Müşteri Hizmetleri

Sizler için haftanın her günü her saati çalışmaya devam edecek. Bizler sizlere her türlü beyaz eşya hizmetini vermek için canla başla çalışıyoruz. Andemiden dolayı elimizde olmayan sebeplerden ötürü hizmet şekilleri değişti. Örneğin servisimiz dezenfekte edildi, gerekli dezenfektan ürünlerimiz mevcut temassız çalışmayı benimseyen personeller ile siz değerli müşterilerimize sonsuz hizmet verebilmemiz için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Saatlerimizde değişikliğe gitmiş olsak da sizler için en güvenilir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Yeşilyurt Profilo müşteri hizmetleri bu iş için sizlere son derece yardımcı olacaktır. Deneyimli, kusursuz çalışan, müşterilerine karşı ilgili personellerimizle sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağız.

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo Buzdolabı Servisi evlerimizde kullandığımız gıdalarımızı korumak için kullandığımız beyaz eşya olan buzdolabı sorunlarıyla bizleri üzmeye devam ediyor. Yazın soğutmama kışın eritme gibi problemlerle baş ağrıtan buzdolaplarınız artık yalnız değil.

Profilo Buzdolabı Servisi

Teknik servisimiz sayesinde Profilo marka buzdolabınız güvenle teslim edebileceğiniz bir servistir. Sizlere yukarıda belirttiğimiz şekillerde bizlere ulaştınız. Ulaştığınızı varsayarak, Evinize gönderdiğimiz donanımlı Profilo Buzdolabı Servis personellerimizle buzdolabının arka kapağı açıklara motor kontrolü yapmaktadır. Durumun gidişatına göre ya fiyatlandırmaya ya da Profilo Buzdolabı servisimize getirerek orada daha rahat bir çalışma yapabiliriz. İşlerinizi hallettikten sonra sizlere geri dönüş için verdiğimiz süre zarfında sizlere tekrar teslim edilir. Teslim alırken ve teslim alırken özellikle dikkat ederek bizlere gönderdiğiniz cihazları garanti ve koruma altına alıyoruz. Koruyucu materyallerle cihazınızı destekleyerek sizlerin içini rahatlatıyoruz. Bizlere güvenerek cihazlarınızı teslim edebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz şekilde web sitelerimizden bizlere ulaşarak yardım ve teknik destek sağlayabilirsiniz ya da dilerseniz Yeşilyurt Profilo Servis adresimize kolayca gelebilirsiniz. Sizler için varız.

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara